دپارتمان ترخیص

دپارتمان ترخیص گروه تجارت طلایی، با بیش از ۵ سال سابقه موفق در زمینه ترخیص کالا با کادری مجرب و حرفه‌ای، در گمرکات اصفهان، تهران، شهریار، بندرعباس و فرودگاه فعالیت می کند. هدف این دپارتمان انجام سریع پروژه های ترخیص با ارائه مناسب ترین قیمت بوده و تا کنون ترخیص کالاهایی همچون سنگ، پوشاک، کالاهای پزشکی، دارو، لوازم الکترونیکی، میوه و… را به انجام رسانیده است.

تلفن تماس تهران: ۲۲۰۲۵۲۶۸-۰۲۱
تلفن تماس اصفهان: ۳۶۲۵۱۰۱۶-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۲۰۱۴۸۹۱۴
ایمیل: s.m.vaezi@live.com

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت میکند و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ ساعت آموزشی توسط این دپارتمان برگزار شده است. تیم آموزشی این مجموعه متشکل از افرادی متخصص و با تجربه است که هدف مجموعه در راستای ارائه آموزش به روش کاربردی را محقق میسازند.

تلفن تماس تهران: ۲۲۰۲۷۵۲۹-۰۲۱
تلفن تماس اصفهان: ۳۶۲۵۰۹۵۱-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۵۵۷
ایمیل: tepbusiness@yahoo.com

دپارتمان بازرگانی خارجی

دپارتمان بازرگانی خارجی متشکل از تیمی مجرب و متخصص می باشد که تاکنون با سابقه اجرایی بیش از ۵ سال، مشاوره و اجرای پروژه های صادرات و واردات را به انجام رسانیده است. پروژه های صادرات و واردات این مجموعه با کشورهای جنوب شرق آسیا، خاورمیانه، کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه CISو… انجام گرفته است. تیم بازرگانی تجارت طلایی به شکل کارگزار یا مستقیم از مرحله خرید تا ترخیص کالا را در کمترین زمان و با ارائه بهترین خدمات به انجام می رساند.

تلفن تماس تهران: ۲۲۰۲۵۲۶۸-۰۲۱
تلفن تماس اصفهان: ۳۶۲۵۰۸۹۴-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۲۰۸۶۷۰۶۹
ایمیل: tepbusiness@yahoo.com
فهرست