معرفی مجموعه

گروه بازرگانی تجارت طلایی با ده سال سابقه درخشان در امور صادرات، واردات و ترخیص کالا، دارای دو شعبه در تهران و اصفهان و دفاتر همکار در چین، ترکیه و آفریقای جنوبی در سه حوزه زیر آماده ارائه خدمات با پشتیبانی تخصصی می باشد.

  1. واردات انواع کالاها، خطوط تولید از کلیه مبادی به ویژه چین، ترکیه و اتحادیه اروپا (تیم تخصصی واردات خطوط تولید از چین)
  2. صادرات انواع کالاها (کلیه امور از هماهنگی حمل، هماهنگی مسائل مالی دریافت وجه و رفع تعهد ارزی و …) (دارای تیم تخصصی مشاوره در امور صادرات)
  3. ترخیص کالا از گمرکات کشور (گمرک بندرعباس، بوشهر، فرودگاه امام خمینی، شهریار، اصفهان) دارای پروانه حق العمل کاری گمرک جمهوری اسلامی
  4. آموزش کلیه امور صادرات، واردات و ترخیص کالا با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
برنامه کلید به معرفی بازرگانی تجارت طلایی پرداخته است که در زیر میتوانید آن را مشاهده کنید…

این گروه دارای برند رسمی ثبت شده به شماره 317955 و استانداردهای مدیریتی ISO 9001 در مدیریت، ISO  10015 در آموزش، ISO 100004 در رضایت مشتری از موسسه BQS  و نمایندگی  رسمی چاپ و نشر بازرگانی  بوده  و همچنین  دارای  جواز تأسیس از وزارت صنعت معدن وتجارت می باشد.

تیم اجرایی، مدیریتی و مشاوره مجموعه شامل مدیران با سابقه بازرگانی، کارمندان سابق گمرک، اساتید اتاق بازرگانی تهران و اصفهان و کارمندان بازنشسته سازمان صمت می باشند.

مهندس سید محمد واعظی

مشاور و مجری صادرات و واردات

محبوبه رستگار پناه

مدیر آموزش

یگانه بیگی

کارشناس آموزش

حمیده حمیدی

کارشناس بازرگانی

الهه محمدی

کارشناس بازرگانی

مهران جودکی

کارشناس آموزشی