معرفی مجموعه

هلیدینگ تجارت طلایی واعظی متشکل از چهار مجموعه ذیل و برگرفته از تجار ومتخصصین امر ، کارمندان بازنشسته گمرک و نویسندگان کتب در حوزه صادرات واردات بیش از ۱۰ سال که در امور صادرات ،واردات و ترخیص کالا به صورت تخصصی فعالیت دارد این  مجموعه  دارای دو شعبه در تهران و اصفهان و دفاتر همکار در چین شهر های گوانجو و ایو  و آفریقای جنوبی شهر کیپ توان بوده  ودر حوزه های  زیر آماده ارائه خدمات با پشتیبانی به همه فعالان می باشد.

  1. – آموزشگاه تجارت طلایی تحت نظارت سازمان فنی وحرفه ای به شماره ثبت ۲۳۲۹۱ به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی آموزش صادرات ،واردات وترخیص کالا در ایران فعالیت خود را ازسال ۱۳۹۱ آغاز کرد وطی این مدت به بیش از۶۰۰۰نفر و ده ها سازمان آموزش های تخصصی ارایه نموده است.
  2. شرکت بازرگانی تجارت طلایی واعظی سهامی خاص به شماره ثبت ۷۲۲۳۲ فعال در حوزه صادرات واردات وترخیص کالا
  3.  کارگزاری رسمی گمرک به شماره مجوز 1239905 گروه بازرگانی تجارت طلایی به صورت کاملا تخصصی در ترخیص انواع کالاهای صادراتی وارداتی باداشتن بیش از ۸۰ کارت کارگزاری رسمی فعالیت گسترده ای در گمرکات و سازمان های ذیربط داشته وجهت اشخاص ،شرکت های بازرگانی تولیدی ودانش بنیان، ترخیص کالا را با خدمات ویژه در گمرکات بندر عباس، تهران، اصفهان، بازرگان، جلفا و بوشهر انجام می دهد.
  4.  خانه باتری :فعالیت در بخش  باتری خودرو و شمش سرب  تحت نظارت اتحادیه صنفی وتولیدی
فیلم معرفی گروه بازرگانی تجارت طلایی در آپارات را مشاهده نمایید

این گروه دارای برند رسمی ثبت شده به شماره 317955 و استانداردهای مدیریتی ISO 9001 در مدیریت، ISO  10015 در آموزش، ISO 100004 در رضایت مشتری از موسسه BQS  و نمایندگی  رسمی چاپ و نشر بازرگانی  بوده  و همچنین  دارای  جواز تأسیس از وزارت صنعت معدن وتجارت می باشد.

تیم اجرایی، مدیریتی و مشاوره مجموعه شامل مدیران با سابقه بازرگانی، کارمندان سابق گمرک، اساتید اتاق بازرگانی تهران و اصفهان و کارمندان بازنشسته سازمان صمت می باشند.

مهندس سید محمد واعظی

مشاور و مجری صادرات و واردات

محبوبه رستگار پناه

مدیر آموزش

یگانه بیگی

کارشناس آموزش

حمیده حمیدی

کارشناس بازرگانی

الهه محمدی

کارشناس بازرگانی

هادی ابولحسن اوغلی

کارشناس آموزشی