معرفی مجموعهدپارتمان هاگواهینامه هارزومه مدیر عامل

معرفی مجموعه

گروه بازرگانی تجارت طلایی در جهت غنی سازی و توسعه دانش علاقمندان به بازرگانی و تجارت (صادرات ، واردات وترخیص کالا)  و ارایه تسهیلات جهت صادر کنندگان و تجار  تشکیل یافته است.
این گروه نمایندگی  رسمی چاپ و نشر بازرگانی  بوده  و همچنین  دارای  جواز تاسیس از وزارت صنعت معدن وتجارت در زمینه مشاوره ومجوز آموزشی از سازمان  فنی وحرفه ای می باشد و در حال  حاضر مفتخر به ارایه خدمات ذیل می باشد.

  1. ترخیص کالا از  گمرکات کشور  به ویژه در گمرک های: اصفهان-تهران (امام خمینی و شهریار) -بندر عباس- بندر خرمشهر
  2. آموزش های تخصصی صادرات، واردات، ترخیص کالا و…
  3. مشاوره در خصوص صادرات و واردات
  4. مشاوره و اجرای پروژه های وارداتی (منبع یابی، پرداخت و ترخیص کالا)
  5. مشاوره و اجرای پروژه های صادراتی (بازاریابی صادرات، حضور در نمایشگاه، تهیه کاتالوگ، ثبت برند و ترخیص کالا)
  6. مشاوره در خصوص بازاریابی داخلی محصولات (بخش بندی بازار، سیستم تبلیغات، مدیریت ارتباط با مشتری و ارائه نرم افزارهای مرتبط)
  7. مشاوره و اجرای پروژه های تولیدی (تهیه طرح تجاری، تهیه لایوت کارخانه، اخذ استانداردها و مجوزات مربوطه).
  8. هماهنگی و اجرای پروژه های حمل و نقل، ارسال و دریافت کالا از مبادی مختلف به ویژه چین، کره، اتحادیه اروپا و ترکیه

 دپارتمان ترخیص

دپارتمان ترخیص گروه تجارت طلایی، با بیش از ۵ سال سابقه موفق در زمینه ترخیص کالا با کادری مجرب و حرفه‌ای، در گمرکات اصفهان، تهران، شهریار، بندرعباس و فرودگاه فعالیت می کند. هدف این دپارتمان انجام سریع پروژه های ترخیص با ارائه مناسب ترین قیمت بوده و تا کنون ترخیص کالاهایی همچون سنگ، پوشاک، کالاهای پزشکی، دارو، لوازم الکترونیکی، میوه و… را به انجام رسانیده است.

نام و نام خانوادگی مدیر دپارتمان: تحت نظارت مستقیم مدیرعامل
تلفن تماس تهران: ۴۷۶۲۴۰۴۷-۰۲۱داخلی ۲

 تلفن تماس اصفهان: ۳۶۲۵۱۰۱۶-۰۳۱

موبایل: ۰۹۱۲۰۱۴۸۹۱۴

ایمیل: s.m.vaezi@live.com

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت میکند و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ ساعت آموزشی توسط این دپارتمان برگزار شده است. تیم آموزشی این مجموعه متشکل از افرادی متخصص و با تجربه است که هدف مجموعه در راستای ارائه آموزش به روش کاربردی را محقق میسازند.

تلفن تماس تهران: ۴۷۶۲۴۰۴۷-۰۲۱داخلی ۱

 تلفن تماس اصفهان: ۳۶۲۵۰۹۵۱-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۵۵۷
آدرس ایمیل: tepbusiness@yahoo.com

دپارتمان بازرگانی خارجی

دپارتمان بازرگانی خارجی متشکل از تیمی مجرب و متخصص می باشد که تاکنون با سابقه اجرایی بیش از ۵ سال، مشاوره و اجرای پروژه های صادرات و واردات را به انجام رسانیده است. پروژه های صادرات و واردات این مجموعه با کشورهای جنوب شرق آسیا، خاورمیانه، کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه CISو… انجام گرفته است. تیم بازرگانی تجارت طلایی به شکل کارگزار یا مستقیم از مرحله خرید تا ترخیص کالا را در کمترین زمان و با ارائه بهترین خدمات به انجام می رساند.

تلفن تماس تهران: ۴۷۶۲۴۰۴۷-۰۲۱داخلی ۱

 تلفن تماس اصفهان: ۳۶۲۵۱۰۱۶-۰۳۱
موبایل: ۰۹۱۲۰۸۶۷۰۶۹
آدرس ایمیل: tepbusiness@yahoo.com

رزومه مدیر عامل

 
نام و نام خانوادگی: سید محمد واعظی
سمت: مدیرعامل
مشخصات تماس تهران: ۰۲۱۴۷۶۲۴۰۴۷
مشخصات تماس اصفهان: ۰۳۱۳۶۲۵۱۰۱۶
ایمیل: info@tepbusiness.ir 
سید محمد واعظی، مدیر عامل و مؤسس مجموعه تجارت طلایی و پایگاه اطلاعات رسانی سرب و باتری “سرب اینفو”، فعال در حوزه آموزش و اجرای پروژهای صادرات، واردات و ترخیص کالا و نماینده شرکت حمل و نقل بین المللی پی بان توس می باشد. ایشان بیش از ۳۰۰ پروژه موفق صادرات و واردات را در زمینه انواع کالاها(بویژه: سنگ، صنایع دستی، باتری، لوازم خانگی، مواد شیمیایی، خطوط تولید و قطعات یدکی، لوازم پزشکی، کاغذ، موز، قطعات خودرو واطفاء حریق و…) را از کشورهای چین، فیلیپن، امارات، تاجیکستان، قرقیزستان، ارمنستان، ترکیه، عراق، افغانستان، آفریقای جنوبی، صربستان، ایالات متحده و … به انجام رسانیده است. همچنین بیش از ۴۰۰۰ ساعت آموزش صادرات واردات، ترخیص کالا، اصول مذاکرات بازاریابی و فروش و… درموسسه آموزشی تجارت طلایی، سازمان مدیریت صنعتی، دانشگاه تربیت مدرس و سازمان های صنعتی کشور (نظیر آریا ساسول، گیتی پسند، پترو دانیال کیش، آلکو استون همدان و…) برگزار نموده است.
تا به حال کتب مختلفی توسط جناب واعظی تالیف شده که از جمله می توان کتاب “کلیدهای طلایی در مذاکره” را نام برد که توانست در عرض ۳ ماه فروش هزارجلدی را تجربه کند.