رزومه مدیر عامل

 

نام و نام خانوادگی: سید محمد واعظی
سمت: مدیرعامل
 مشخصات تماس تهران: ۰۲۱۴۷۶۲۴۰۴۷
مشخصات تماس اصفهان: ۰۳۱۳۶۲۵۱۰۱۶
ایمیل: s.m.vaezi@live.com 
سید محمد واعظی، مدیر عامل و مؤسس مجموعه تجارت طلایی و پایگاه اطلاعات رسانی سرب و باتری “سرب اینفو”، فعال در حوزه آموزش و اجرای پروژهای صادرات، واردات و ترخیص کالا و نماینده شرکت حمل و نقل بین المللی پی بان توس می باشد. ایشان بیش از ۳۰۰ پروژه موفق صادرات و واردات را در زمینه انواع کالاها(بویژه: سنگ، صنایع دستی، باتری، لوازم خانگی، مواد شیمیایی، خطوط تولید و قطعات یدکی، لوازم پزشکی، کاغذ، موز، قطعات خودرو واطفاء حریق و…) را از کشورهای چین، فیلیپن، امارات، تاجیکستان، قرقیزستان، ارمنستان، ترکیه، عراق، افغانستان، آفریقای جنوبی، صربستان، ایالات متحده و … به انجام رسانیده است. همچنین بیش از ۴۰۰۰ ساعت آموزش صادرات واردات، ترخیص کالا، اصول مذاکرات بازاریابی و فروش و… درموسسه آموزشی تجارت طلایی، سازمان مدیریت صنعتی، دانشگاه تربیت مدرس و سازمان های صنعتی کشور (نظیر آریا ساسول، گیتی پسند، پترو دانیال کیش، آلکو استون همدان و…) برگزار نموده و همچنین مشاور بیش از یکصد شرکت برتر تولیدی بازرگانی می باشند .
تا به حال کتب مختلفی توسط ایشان  تالیف شده که از جمله می توان کتاب “کلیدهای طلایی در مذاکره” را نام برد که توانست در عرض ۳ ماه فروش هزارجلدی را تجربه کند.
برنامه کلید در قسمت ۳۲ به معرفی سید محمد واعظی و مجموعه تجارت طلایی پرداخته است. در زیر میتوانید این ویدئو را مشاهده کنید.