نشست مسئولان آموزش و بین الملل گمرکات ایران و روسیه با هدف ارتقای همکارهای آموزشی

در راستای تعامل و تبادل دانش و تجربیات میان گمرکات ایران و روسیه، در چارچوب تفاهم نامه امضا شده، نشست مسئولان آموزش و بین الملل گمرک دو کشور جهت ارتقای همکاری های آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران در این نشست در خصوص تبادل دانش و تجربیات و چگونگی و زمان اجرای آن، اموزش های دو طرفه به صورت حضوری و مجازی در قالب آموزش های حرفه ای کوتاه مدت و آموزش های دانشگاهی بلند مدت در مقطع کارشناسی ارشد بحث و تبادل نظر شد.
براساس این گزارش، تعداد دوره های آموزشی و سرفصل های آنها از دیگر مواردی بود که در این نشست ویدئو کنفرانسی مورد بررسی و توافق قرار گرفت.
این‌ گزارش حاکیست بر اساس توافق حاصل شده، قرار است در مهر ماه سال جاری هیئت گمرکی روسیه از امکانات و مراکز آموزشی گمرک ایران و متعاقب آن نیز هیئت گمرکی ایران از آکادمی گمرک روسیه بازدید کند تا توافقات حاصله، عملیاتی گردد.
شایان ذکر است در این نشست مجازی مدیرکل مرکز آموزش، تحقیقات و ظرفیت سازی، مدیر کل همکاری های بین الملل، معاون مرکز آموزش، تحقیقات و ظرفیت سازی، معاون دفتر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و کارشناسان مرکز آموزش و همکاری های بین الملل از جانب گمرک ایران و مقامات همکاری های بین الملل و آکادمی روسیه حضور داشتند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *