رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیل اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد فرصت مغتنم حضور در نخستین نمایشگاه مجازی ایران در شرایط کرونایی

احمدرضا فرشچیان، رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیل اتاق تهران معتقد است که فعالان اقتصادی  بخش خصوصی از برگزاری نمایشگاه مجازی ایران حمایت خواهند کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران، برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران را در پیشرفت و کمک به فعالیت‌های اقتصادی موثر دانست و عنوان کرد که این نوع نمایشگاه‌ها به ویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا که امکان برپایی نمایشگاه‌های فیزیکی وجود ندارد بسیار تاثیرگذار و مغتنم خواهد بود.

احمدرضا فرشچیان با بیان اینکه نمایشگاه مجازی ایران جایگزین خوبی برای نمایشگاه‌های فیزیکی در شرایط کنونی است، ادامه داد: فعالان اقتصادی نیز از نمایشگاه مجازی ایران استقبال و حمایت خواهند کرد. شاید اگر چنین نمایشگاهی در شرایط عادی برپا می‌شد بازخورد بالایی نداشت؛ چرا که مردم آشنایی کافی با این نوع پلتفرم‌ها نداشته و بنابراین جذب نمایشگاه مجازی نمی‌شدند. اما در حال حاضر به دلیل آنکه نمایشگاه‌های فیزیکی تعطیل هستند و اگر هم برقرار باشد، در سطح بسیار محدودی شرکت‌کننده ‌می‌پذیرد و خطرات بسیاری را به همراه دارد،‌ به طور قطع گروه بسیاری به سمت نمایشگاه مجازی جذب شده و این ابتکار عمل بازخورد خوبی هم خواهد داشت.

 این عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: در حال حاضر به دلیل آنکه موضوع برگزاری نمایشگاه مجازی موضوعی جدید است، برای قضاوت در مورد میزان استقبال از آن در مقایسه با نمایشگاه‌های فیزیکی زود است؛ اما در این شرایط که اپیدمی کرونا همه معادلات را به هم ریخته، این رویداد، امکان انتخاب خوبی برای صاحبان کسب‌وکار فراهم خواهد کرد.

فرشچیان با بیان اینکه باید فرصت داد تا مردم و فعالان اقتصادی با چنین رویدادی آشنا شوند، اظهار کرد: تبلیغات، معرفی و شناساندن نمایشگاه مجازی ایران تاثیر زیادی بر شفاف‌سازی سازوکار نمایشگاه در اذهان عمومی دارد و جامعه با چنین سبک فرهنگی آشنایی پیدا ‌می‌کند.

نخستین نمایشگاه مجازی ایران از 5 اسفند سال جاری تا 5 خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد و مهمترین هدف برگزاری نمایشگاه مجازی ایران، فرهنگ‌سازی استفاده از ابزار فناورانه در کسب‌وکارهاست.

لازم به ذکر است اعضای اتاق بازرگانی تهران برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی ایران می‌توانند کد تخفیف دریافت کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *