با همراهی معاونین وزارت صمت صورت گرفت: وزیر صمت وارد استان اصفهان شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه حمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و تنی چند از معاونان این وزارتخانه برای انجام چند جلسه مهم و بازدید از طرحهای صنعتی وارد استان اصفهان شد و در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان مورد استقبال مسئولین این استان قرار گرفت‌.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران به نقل از شاتا، از مهم ترین برنامه های وزیر صمت و هیات همراه در این سفر حضور در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان برای بررسی موانع و مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در این استان خواهد بود.

رزم حسینی همچنین در نشست با فعالان اقتصادی استان اصفهان و مجمع نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی شرکت خواهد کرد.

بازدید از گروه صنعتی انتخاب و طرح های توسعه ای شرکت فولاد مبارکه اصفهان از دیگر برنامه‌های رزم‌حسینی در این سفر خواهد بود.

گفتنی است، حمید زادبوم «رئیس سازمان توسعه تجارت ایران»، سعید زرندی «معاون طرح و برنامه» و «سرپرست معاونت مدیریت، توسعه منابع و امور استانها»، مهدی صادقی نیارکی «معاون امور صنایع»، محسن صالحی‌نیا «رئیس هیئت عامل ایدرو»، وجیه اله جعفری «رئیس هیئت عامل ایمیدرو»، داریوش اسماعیلی «معاون امور معادن و صنایع معدنی»، عباس تابش «رئیس سازمان حمایت»، مهدی دامادی« معاون امور حقوقی، مجلس »، علی اصغر مصاحب «سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران» و میثم زالی «دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید» در این سفر در کنار وزیر صنعت، معدن و تجارت خواهند بود.