اعزام هیات تجاری اتاق ایران به اجلاس کمیسیون مشترک ایران و ترکمنستان

با توجه به برگزاری پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ترکمنستان در تاریخ 23 لغایت 26 مهر سال جاری در عشق‌آباد ترکمنستان و با عنایت به درخواست وزارت راه و شهرسازی، اتاق ایران در نظر دارد یک هیأت تجاری متشکل از فعالان بخش خصوصی را همزمان با رویداد فوق الذکر و به سرپرستی جناب آقای دکتر سلاح‌ورزی، نایب رییس محترم اول اتاق ایران به آن کشور اعزام نماید.
هزینه بلیط پرواز تهران-مشهد-تهران، ترانسفر مشهد به مرز باجگیران و باجگیران به عشق آباد (زمینی) و برگشت و ترانسفر در عشق‌آباد 20.000.000 ریال برای هر نفر عضو و برای غیر اعضای اتاق بازرگانی، با احتساب 15 درصد افزایش هزینه، 23.000.000 ریال خواهد بود که توسط متقاضی و از طریق لینک ثبت نام بصورت آنلاین و علی‌الحساب پرداخت خواهد شد.
هزینه صدور روادید نیز 75 دلار خواهد بود که بصورت حضوری به امور مالی اتاق ایران تحویل داده خواهد شد.
شایان ذکر است پرداخت هزینه اقامت در هتل، غذا و عوارض ورود به ترکمنستان (14 دلار) توسط متقاضی و در محل پرداخت خواهد گردید. همچنین لازم است عوارض خروج از کشور (از طریق سامانه پرداخت عوارض خروج از کشور) قبل از اعزام توسط متقاضی پرداخت شده و پرینت تأیید پرداخت و کد مربوطه همراه وی باشد.
علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به لینک مربوطه به آدرس https://chambertrust.ir/iran-turkmenistan مراجعه فرمایند.
لازم است پس از تکمیل فرم و ثبت نهایی آن، مدارک زیر حداکثر تا تاریخ 98/07/10 به معاونت امور بین‌الملل اتاق ایران، تحویل داده شود:
1. درخواست کتبی رزرو هتل به همراه اصل گذرنامه (اعتبار 7 ماه از زمان اعزام)
2. دو قطعه عکس رنگی
3. کپی از صفحات اول و انقضاء پاسپورت
4. پرینت پرداخت عوارض خروج از کشور
5. اصل پاسپورت
6. پرینت تأیید ثبت نام از لینک اعلام شده
7. کپی رسید پرداخت ارز جهت صدور روادید