رزومه مدیر عامل

 

 

  نام و نام خانوادگی: سید محمد واعظی
سمت: مدیرعامل
مشخصات تماس تهران: 02147624047
مشخصات تماس اصفهان: 03136251016
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

سید محمد واعظی، مدیر عامل و مؤسس مجموعه تجارت طلایی و پایگاه اطلاعات رسانی سرب و باتری "سرب اینفو"، فعال در حوزه آموزش و اجرای پروژهای صادرات، واردات و ترخیص کالا و نماینده شرکت حمل و نقل بین المللی پی بان توس می باشد. ایشان بیش از 300 پروژه موفق صادرات و واردات را در زمینه انواع کالاها(بویژه: سنگ، صنایع دستی، باتری، لوازم خانگی، مواد شیمیایی، خطوط تولید و قطعات یدکی، لوازم پزشکی، کاغذ، موز، قطعات خودرو واطفاء حریق و...) را از کشورهای چین، فیلیپن، امارات، تاجیکستان، قرقیزستان، ارمنستان، ترکیه، عراق، افغانستان، آفریقای جنوبی، صربستان، ایالات متحده و ... به انجام رسانیده است. همچنین بیش از 4000 ساعت آموزش صادرات واردات، ترخیص کالا، اصول مذاکرات بازاریابی و فروش و... درموسسه آموزشی تجارت طلایی، سازمان مدیریت صنعتی، دانشگاه تربیت مدرس و سازمان های صنعتی کشور (نظیر آریا ساسول، گیتی پسند، پترو دانیال کیش، آلکو استون همدان و...) برگزار نموده است.

تا به حال کتب مختلفی توسط جناب واعظی تالیف شده که از جمله می توان کتاب "کلیدهای طلایی در مذاکره" را نام برد که توانست در عرض 3 ماه فروش هزارجلدی را تجربه کند.

برنامه کلید در قسمت 32 به معرفی سید محمد واعظی و مجموعه تجارت طلایی پرداخته است. در زیر میتوانید این ویدئو را مشاهده کنید.