به نقل از افکار نیوز، بر اساس جدول منتشر شده در سایت ثبت سفارش، خودروهای کیا موتورز در سال ۹۶ مجوز واردات به کشور را نخواهند داشت.
 لیست جدید خودروهایی که مجوز ثبت سفارش در سال ۹۶ را دارند در سایت ثبتارش اعلام شده است. در لیست مذکور اسمی شرکتهای واردکننده خودروهایی مانند کیا، اوپل، هوندا، آئودی، اشکودا و سئات دیده نمی‌شود.

در پی امضای تفاهم‌نامه همکاری بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سهمیه واردات پوشاک و کالای همراه مسافر مناطق آزاد هفت‌گانه کشور تا پایان سال 96 اعلام شد.
منبع: سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومي سازمان توسعه تجارت ايران، مسعود كمالي اردكاني مدير كل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتي و معدني سازمان توسعه تجارت ايران گفت: طي هشت ماهه سال جاري در مجموع پنج محصول عمده در گروه محصولات پتروشیمی به سه كشور صادر شده است كه در اين ميان 3 محصول داراي رشد و 2 محصول داراي كاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است.

دانلود

بر اساس برنامه ریزي هاي انجام شده در جهت توسعه صادرات غیر نفتی و گسترش روابط تجاري با سایر کشورها به ویژه کشورهاي همسایه و خاورمیانه، سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد «هیات تجاري- بازاریابی صنعت ساختمان مسقط/عمان » را در اسفند ماه سالجاري همزمان با برگزاري نمایشگاه صنعت ساختمان عمان ( 14-12 Buildex & Interior March)با همکاري شرکت راه ابریشم دریایی اعزام نماید .